TV+ ve Netflix İle Yalın ADSL Kampanyası 

Netflix ve TV+ Yalın ADSL internetinizle birlikte! TV kanalları, filmler, diziler her an her yerde sizinle!

 

Fiyatlar
​​Hız
Kota
​Netflix Paketi
Kampanya Fiyatı*​
8 Mbps’ye Kadar

Limitsiz
Standart Paket​
İlk 3 ay 551,59 TL,sonraki 9 ay 631,59 TL​
​Premium Paket​​
​İlk 3 ay 593,99 TL,sonraki 9 ay 673,99 TL​
16 Mbps’ye Kadar​​
​​Limitsiz​
​Stand​​art Paket​
İlk 3 ay 551,59 TL,sonraki 9 ay 631,59 TL​

​Premium Paket​​İ​İlk 3 ay 593,99 TL,sonraki 9 ay 673,99 TL​

(*): Kampanya fiyatı, 12 aylık taahhüt vermeniz halinde aylık olup, fiyata tüm vergiler, 28 TL modem kullanım ücreti ve TV+ Evde Eğlence Paketi ücreti ve seçilmiş olan Netflix Paketi ücrete dahildir.
Kampanya kapsamında sunulan Yalın ADSL internet, Modem ve TV+ Evde Eğlence Paketi, seçilmiş olan Netflix Paketine ilişkin tüm vergiler dahil bedeller (aylık Tarife bedelleri, TV+ paketi bedeli ve aylık indirim bedelleri) Kampanya taahhütnamesinde yer almaktadır.
Paket-Kanal bilgisine ulaşmak için tıklayınız.​​​
Kampanya taahhütnamesi için tıklayınız.

 • İnternet ve Televizyon Keyfi Bir Arada
  TV+ ve Netflix İle Yalın ADSL Kampanyası kapsamında hem internetinizi hem de TV+ Evde Eğlence Paketi ile televizyon, film ve dizi izleme keyfini birarada alabilirsiniz.
  Sen Nereye, TV+ Keyfi Oraya
  İster evde ister tatilde, TV+ her an her yerde sizinle. Dilediğiniz cihazınızdan canlı TV kanallarını, filmleri ve dizileri izlemekte özgürsünüz.
  Eğlence burada, canlı yayın, film, dizi ve çok daha fazlası TV+ ‘ ta!
  TV+ Evde Eğlence paketi ile 100’den fazla canlı TV kanalını, gişe rekortmeni filmleri, sevilen dizileri, en heyecanlı spor karşılaşmalarını, çocukların en sevdiği animasyonları, dünyaca ünlü belgeselleri izleyebilirsiniz.
  12 Ay Sabit Fiyat Garantisi ile Netflix Paketi Sizinle!
  Kampanya kapsamında seçmiş olduğunuz Netflix paketinden 12 ay sabit fiyat garantisi ile yararlanabilirsiniz.
  Tüm Ücretleriniz Tek Faturada
  Farklı yerlerde fatura ödemeye son! Bu kampanyamızla, Netflix faturasını da Superonline üzerinden ödenecek. TV+, internet ve Netflix için tek bir fatura çıkacak!
 • ​Kampanya 31.12.2024 tarihine kadar geçerlidir.
 • Kampanya Superonline İletişim Hizmetleri A.Ş tarafından sunulmaktadır.
 • Kampanyadan yeni ve mevcut Turkcell Superonline Yalın ADSL İnternet müşterileri, 12 ay taahhüt verme sözüne bu kampanyadan yararlanabilir.
 • Belirtilen fiyatlara tüm vergiler dahildir.
 • Kampanyada belirtilen fiyatlar, yeni ve mevcut Yalın ADSL müşterilerin 12 aylık abonelik taahhüdü verilmesi halinde geçerlidir.
 • Kampanya içerisinde sunulan paket Adil Kullanım Koşullarına (AKK’ya) tabi değildir.
 • Kampanya kapsamında bir defaya mahsus olmak üzere kampanya taahhütnamesinden kaynaklanan tutarın binde 9,48’i oranında damga vergisi faturalandırılacaktır. ​
 • Kampanya kapsamında tüm vergiler dâhil 28 TL modem kullanım ücreti ve 60 TL TV+ Evde Eğlence Paketi ücreti alınmaktadır. İlgili ücret kampanya fiyatları bölümünde gösterilen tablodaki kampanya fiyatına dâhildir.
 • Kampanya kapsamında mevcut internet hizmetinize ait kampanya iptal bedelinizi karşılıyoruz. Mevcut internetinizin Turkcell Superonline’a taşınmasını takiben en geç 90 (doksan) gün içerisinde önceki internet servis sağlayıcınız tarafından yansıtılan kampanya iptal bedelinin 12 ay taahhütlü teklif için tüm vergiler dahil 600 TL’ye kadar olan kısmını, iptal bedeline ilişkin faturanın Turkcell Superonline iletilmesini takip eden ay çıkacak ilk fatura veya ilk fatura tutarının iptal bedelini karşılamaması durumunda takip eden aylara ilişkin faturalar üzerinden tarafınıza “Diğer Servis Sağlayıcı İndirimi” başlığı altında toplam miktar üzerinden indirim şeklinde yansıtılacaktır.
 • Aboneliğin 12 aydan önce sonlandırılması durumunda abonelik süresince kullanılan ücretsiz ve/veya indirimli servislerin toplam bedeli (varsa tüm vergiler dahil  600 TL kurulum bedeli, 450 TL aktivasyon ücreti, modem taahhütname şartlarına uygun getirilmez ise 1000 TL modem bedeli, kampanya kapsamında yararlanılan 12 ay taahhütlü fiyat ile tarife fiyatı arasındaki indirim miktarının yararlanılan ay sayısı kadar bedeli, işbu kampanya kapsamında belirlenen kampanyalı aylık paket fiyatının taahhüt süresi bitimine kalan ay sayısı ile çarpılarak hesaplanacak faturalandırılmamış toplam tutar karşılaştırılıp, düşük olan bedel kampanya iptal bedeli olarak faturaya yansıtılır.
 • Kampanyadan farklı bir kampanyaya cayma bedelsiz geçiş hakkı bulunmamaktadır.
 • Turkcell Superonline’dan numara tahsisi ile telefon hizmeti alındığı takdirde aksi Turkcell Superonline tarafından duyurulmadıkça her ay tüm vergiler dahil 5,07 TL minimum kullanım ücreti uygulanmaktadır.
 • DSL İnternet Hizmetini nakil ettirmeniz durumunda tüm vergiler dâhil 420 TL nakil ücreti yansıtılır. 
 • Sunulan hizmet bireysel kullanım içindir, ticari amaçla kullanılamaz. Turkcell Superonline böyle bir kullanımdan şüphelenmesi halinde, Abonelik Sözleşmesinde de belirtildiği üzere ve aboneyi koruma amacı ile öncelikle aboneyi uyarır. Abonenin kullanımında ticari amaç tespit edilmesi halinde; Turkcell Superonline, hattı kullanıma kapatma ve tek taraflı iptal hakkını saklı tutar.
 • Katma değerli servisler ve Turkcell Superonline telefon hizmetine ilişkin görüşme bedelleri ayrıca faturalandırılacaktır.
 • Netflix hizmeti, Netflix Kullanım Koşulları kapsamında Netflix tarafından   (https://help.netflix.com/tr/legal/termsofuse) sağlanacak olup TV+ VE NETFLIX İLE  YALIN ADSL Kampanyası teklifinde/paketinde bulunan internet hizmeti Superonline İletişim Hizmetleri A.Ş. (“TURKCELL SUPERONLINE”), TV+ Hizmeti ise Lifecell TV Yayın ve İçerik Hizmetleri A.Ş. (“Lifecell TV”)  tarafından sağlanacakdır.
 • TV+ VE NETFLIX İLE YALIN ADSL Kampanyası teklifinizin bir parçası olarak Netflix hizmetinden yararlanmak için Netflix etkinleştirme sürecini tamamlayarak Netflix hizmetini etkinleştirmeniz gerekecektir. Netflix hizmetini nasıl etkinleştireceğinize dair e-posta ya da kısa mesaj ile talimatlar alacaksınız.
 • Zaten bir Netflix hesabınız varsa TV+ VE NETFLIX İLE YALIN ADSL Kampanyası teklifinizin bir parçası olarak Netflix’i etkinleştirdiğinizde, bu hesabı TV+ VE NETFLIX İLE YALIN ADSL Kampanyası teklifinize bağlayabilirsiniz. Bu hesabı TV+ VE NETFLIX İLE YALIN ADSL Kampanyası teklifinize bağlayana kadar mevcuttaki herhangi bir Netflix hesabı için ayrı olarak ücretlendirilmeye devam edeceksiniz. Mevcut Netflix hesabınızın Netflix tarafından nasıl faturalandırılacağına dair bilgi almak ve fatura ile ilgili sorularınız için doğrudan Netflix ile iletişime geçebilirsiniz.
 • Mevcut bir Netflix hesabını, TV+ VE NETFLIX İLE YALIN ADSL Kampanyası teklifinize bağladığınızda Netflix üyeliğiniz otomatik olarak iptal edilmez ve TV+ VE NETFLIX İLE YALIN ADSL Kampanyası teklifiniz sona erdiğinde, Netflix kayıtlı olan mevcut Netflix hesabınıza ilişkin ödeme yöntemine göre ücretlendirme yapmaya otomatik olarak yeniden başlar. Netflix üyeliğinizin ayrıntılarını incelemek isterseniz Netflix web sitesindeki “Hesap” sayfasını ziyaret edebilirsiniz.
 • TURKCELL SUPERONLINE, size ait TV+ VE NETFLIX İLE YALIN ADSL Kampanyası içinde yer alan Netflix hizmetini etkinleştirmenizi kolaylaştırmak için TURKCELL SUPERONLINE hesabınızda kayıtlı olan e-posta adresini ve/veya telefon numarasını Netflix ile paylaşacaktır. TURKCELL SUPERONLINE’ın kişisel verilerin korunmasına ilişkin detaylarına ulaşmak için https://www.superonline.net/tr/gizlilik-ve-guvenlik adresindeki Gizlilik Bildirimini ziyaret edebilirsiniz. Netflix’in Gizlilik Bildirimine ise netflix.com/privacy adresinden ulaşabilirsiniz.
 • Kampanya katılım koşulları için 0850 533 05 31 Turkcell Superonline Müşteri Hizmetleri’nden bilgi alınabilir.
 • Kampanyaya 0850 533 05 31 Turkcell Superonline Müşteri Hizmetleri ile Turkcell Superonline İletişim Merkezleri, yetkili Turkcell -Superonline satış noktalarından katılmak mümkündür.
 • Turkcell Superonline, kampanya koşullarında değişiklik hakkını saklı tutar​.

İlginizi Çekecek Farklı Kampanyalar

En Güvenilir Turkcell Superonline

En Güvenilir Turkcell Superonline Başvuru Yöntemleri

Günümüzde hızlı ve kesintisiz internet bağlantısı, hem ev hem de iş yerleri için vazgeçilmez hale gelmiştir. Turkcell Superonline, Türkiye’nin önde gelen internet servis sağlayıcılarından biri olarak, kullanıcılara üstün kalite ve hız sunmaktadır. Bu makalede, Superonline fiber internet başvurusu ve evde fiber aboneliği hakkında en güvenilir yöntemleri inceleyeceğiz.

Superonline Fiber İnternet Başvurusu

Turkcell Superonline fiber internet başvurusu yapmak isteyen kullanıcılar için çeşitli yöntemler bulunmaktadır. İşte en güvenilir başvuru yöntemleri:

 1. Resmi Web Sitesi Üzerinden Başvuru: Turkcell Superonline’ın resmi web sitesi, en güvenilir başvuru noktasıdır. Kullanıcılar, site üzerinden adres bilgilerini girerek bölgelerinde fiber internet hizmetinin olup olmadığını kontrol edebilir ve başvuru işlemlerini kolayca tamamlayabilirler. Web sitesi üzerinden yapılan başvurular, hızlı bir şekilde değerlendirilir ve kısa sürede geri dönüş sağlanır.
 2. Müşteri Hizmetleri ile İletişim: Superonline müşteri hizmetleri numarası aranarak başvuru yapılabilir. Müşteri temsilcileri, kullanıcıların sorularını yanıtlar ve başvuru sürecinde gerekli yönlendirmeleri yapar. Ayrıca, mevcut kampanyalar ve fiyatlar hakkında detaylı bilgi alınabilir.
 3. Fiziksel Başvuru Noktaları: Turkcell Superonline, çeşitli şehirlerde başvuru noktaları ve mağazalar bulundurmaktadır. Kullanıcılar, bu noktalara giderek yüz yüze destek alabilir ve başvuru işlemlerini gerçekleştirebilirler. Bu yöntem, özellikle daha detaylı bilgi almak isteyen kullanıcılar için idealdir.

Evde Fiber Aboneliği

Evinizde hızlı ve kesintisiz internet deneyimi yaşamak için Superonline fiber aboneliği başvurusu yapabilirsiniz. İşte başvuru süreci ve dikkat edilmesi gerekenler:

 1. Adres Uygunluğu Kontrolü: İlk adım, evinizin bulunduğu bölgede fiber altyapısının olup olmadığını kontrol etmektir. Bu kontrol, Superonline’ın resmi web sitesi üzerinden veya müşteri hizmetleri aracılığıyla kolayca yapılabilir.
 2. Başvuru Formunun Doldurulması: Uygunluk kontrolünden sonra, başvuru formunu eksiksiz doldurmanız gerekmektedir. Formda, kişisel bilgilerinizin yanı sıra internet kullanım alışkanlıklarınız ve ihtiyaçlarınıza dair sorular bulunabilir. Bu bilgiler, size en uygun paketin sunulması için önemlidir.
 3. Kurulum Randevusu: Başvurunuz onaylandıktan sonra, Superonline ekibi evinize gelerek gerekli kurulum işlemlerini yapar. Kurulum genellikle birkaç saat sürer ve ardından hemen internet hizmetini kullanmaya başlayabilirsiniz.

Güncel Haberler ve Kampanyalar

Turkcell Superonline, zaman zaman çeşitli kampanyalar ve indirimler sunmaktadır. Bu kampanyalar, yeni aboneler için büyük avantajlar sağlayabilir. Güncel kampanyalar ve haberler için Superonline’ın resmi web sitesini düzenli olarak takip edebilir veya müşteri hizmetlerinden bilgi alabilirsiniz.

Sonuç olarak, Turkcell Superonline fiber internet başvurusu için en güvenilir yöntemler arasında resmi web sitesi, müşteri hizmetleri ve fiziksel başvuru noktaları yer almaktadır. Evde fiber aboneliği için ise adres uygunluğu kontrolü ve kurulum randevusu önemli adımlardır. Güncel kampanyalar ve haberler için Superonline’ı takip etmeyi unutmayın. Bu şekilde, hızlı ve kesintisiz internet deneyiminin keyfini çıkarabilirsiniz.

Hemen Başvurmak İçin…

Yabancılara Yalın ADSL Uçuran Hızlar

superonline Yabancılara Yalın ADSL Uçuran Hızlar
superonline Yabancılara Yalın ADSL Uçuran Hızlar

Yabancılara Yalın Adsl Uçuran Hızlar

 

Turkcell Ev İnterneti’ne Gelenlere Limitsiz İnternet 390 TL’den Başlayan Fiyatlarla!

 

Fiyatlar
​​Hız

Kota

​​​12 Aylık Kampanya Fiyatı*​
​16 Mbps’ye kadar​Limitsiz
390 TL

*Kampanya fiyatları aylıktır. Tüm vergiler ve 28 TL modem kullanım ücreti dahildir. 
 
Yukarıdaki tabloda belirtilen Hız, indirme(download) hızını ifade eder. Altyapının 16 Mbps’ye kadar hızı desteklemediği durumda aynı kampanya fiyatı ile 8 Mbps’ye kadar hız seçeneğinden de yararlanılabilir.

 • Kampanya 28 Aralık 2023 – 01 Haziran 2024 tarihleri arasında geçerlidir.
 • Kampanya Superonline İletişim Hizmetleri A.Ş tarafından sunulmaktadır.
 • Kampanya avantajlarından yeni veya mevcut yabancı uyruklu xDSL müşterileri, altyapı uygunluğuna göre Yalın ADSL hizmetine 12 ay taahhüt vererek yararlanabilirler.
 • Kampanyadan yararlanılabilmesi için kampanya talep girişi tamamlandıktan sonra gönderilecek SMS bilgilendirmesine istinaden 2 iş günü içinde tüm vergiler dahil 840 TL “Kurulum ve Aktivasyon” bedelini kredi kartı ile ödeme alınan çevrim içi (online) kanallardan ya da kredi kartı ile FÇM, EÇM, DÇM’ler, TİM’ler üzerinden ya da anlaşmalı bankalardan peşin olarak ödenmesi gerekmektedir. İlgili tutar ödendikten sonra tarafınıza SMS ile tekrar bilgilendirme yapılacak ve aktivasyon süreciniz devam edecektir. Eğer bu belirtilen “Kurulum ve Aktivasyon” bedeli zamanında ödenmezse kampanya talebiniz aktivasyon sürecinde iptal edilecektir.
 • Turkcell Superonline’dan kaynaklanan teknik sebeplerden ötürü kurulum aşamasında internet hizmetimin iptal edilmesi durumunda ya da kurulum esnasında kampanya talebini kendi isteği ile müşterinin iptal etmesi durumunda ödemiş olan 840 TL “Kurulum ve Aktivasyon” bedeli müşteriye abonelik sözleşmesindeki iade sürecine göre iade edilir.
 • Turkcell Superonline’a yeni fiber müşterisi olmam halinde “Kurulum ve Aktivasyon” bedeli dışında herhangi bir ek kurulum ya da aktivasyon ücreti ayrıca alınmaz ve kampanya iptal bedeline dâhil edilmez.
 • Kampanya kapsamında fiyatlara tüm vergiler dâhildir. Toplam Kampanyalı Fiyat içeriğinde 28 TL modem kullanım ücreti de dâhildir. Modem kullanım ücreti abonelik süresince yansıtılacaktır.
 • Modem stoklarla sınırlıdır ve Turkcell Superonline mülkiyetindedir. Hizmetin sonlandırılması halinde modem Turkcell Superonline Abone Merkez’lerine çalışır durumda ve tüm parçaları eksiksiz olarak teslim edilmelidir. Aksi durumda taahhütname de veya hizmet formunda belirtilen süreç uygulanır.
 • Turkcell Superonline’dan numara tahsisi ile telefon hizmeti alındığı takdirde, aksi Turkcell Superonline tarafından duyurulmadıkça tüm vergiler dâhil 5,07 TL minimum kullanım ücreti uygulanmaktadır.
 • Katma değerli servisler ve Turkcell Superonline telefon hizmetine ilişkin görüşme bedelleri www.superonline.net’te yer alan tarifeler üzerinden ayrıca faturalandırılacaktır.
 • Kampanya kapsamında diğer internet servis sağlayıcı karşılama faydası mevcut değildir.
 • Kampanyanın taahhüt süresinden önce sonlandırılması durumunda taahhütnameye göre hesaplanan Kampanya İptal Bedeli yansıtılır.
 • Kampanya kampanyasına gelen yeni müşteriler için faturalar yalnızca SMS yoluyla iletilecek, ayrıca posta ile iletilmeyecektir. Dileyen aboneler kampanya aktiflendikten sonra müşteri hizmetlerini arayarak veya Turkcell Superonline Abone Merkezleri üzerinden posta yolu ile fatura alma tercihini seçebilirler.
 • Kampanyadan diğer geçişe uygun yabancı müşterilere özel Yalın xDSL kampanyalarına geçiş yapılabilir.
 • Taahhüt sürenizce ilk seçtiğiniz internet paketinizin dışında kampanya içindeki diğer paketlere geçilmesi durumunda geçiş yapılan paketin yürürlükteki, Web Sitesi’nde yayınlanan güncel ücretleri geçerli olacaktır.
 • Yabancılara özel kampanyalardan yararlanan bireysel aboneler isterlerse kampanyalarını yabancı müşteriler arasında nakil ve devir yapabilirler. Bu kampanyalardaki müşteriler ürünler arası geçiş (ÜAG) yapabilecektir. Opsiyonel olarak sunulan ALO (sabit telefon) hizmeti alan müşteriler sadece taahhütsüz sunulan ALO ve Joker dakika paketlerinden yararlanabilecekler. Yabancı müşteriler isterlerse varsa yabancılara özel süreci olan taksitli cihaz tekliflerinden ayrı kampanya ile yararlanabilecekler.
 • xDSL İnternet Hizmetini nakil ettirmeniz durumunda nakil işlemlerini takip eden faturanıza tüm vergiler dahil 420 TL tutarında yeniden kurulum ücreti yansıtılır.
 • Turkcell Superonline Müşteri Hizmetleri 0 850 533 05 31 ve saha kanallarından (FÇM, EÇM, DÇM, TİM) üzerinden başvurularla kampanyaya katılım sağlanabilir.
 • Kampanyadan yararlanabilmek için hattın xDSL teknolojisini desteklemesi gerekmektedir. Hattın kalitesi ve hizmet alınan santrale uzaklığına göre abonelik hızı değişkenlik gösterebilir. Müşteri belirtilen hıza kadar hattının desteklediği en yüksek hızı kullanacaktır. xDSL hizmeti Türk Telekomünikasyon A.Ş. altyapısı üzerinden sunulmaktadır. 
 •  

Yabancılara Yalın VDSL Uçuran Hızlar

superonline Yabancılara Yalın VDSL Uçuran Hızlar
superonline Yabancılara Yalın VDSL Uçuran Hızlar

Yabancılara Yalın Vdsl Uçuran Hızlar

 

Turkcell Ev İnterneti’ne Gelenlere Limitsiz İnternet 410 TL’den Başlayan Fiyatlarla!

 

Fiyatlar
​​ Hız

Kota

​​​ 12 Aylık 
Kampanya Fiyatı*​
​24 Mbps’ye kadar​
Limitsiz
410 TL
35 Mbps’ye kadar​
​​Limitsiz
​430 TL
50 Mbps’ye kadar
​​Limitsiz​
​450 TL
​​​100 Mbps’ye kadar
​​Limitsiz
490 TL​

*Kampanya fiyatları aylıktır. Tüm vergiler ve 28 TL modem kullanım ücreti dahildir. Yukarıdaki tabloda belirtilen Hız, indirme(download) hızını ifade eder. 

 
 • Kampanya 28 Aralık 2023 – 01 Haziran 2024 tarihleri arasında geçerlidir.
 • Kampanya Superonline İletişim Hizmetleri A.Ş tarafından sunulmaktadır.
 • Kampanya avantajlarından yeni ve mevcut yabancı uyruklu xDSL müşterileri, altyapı uygunluğuna göre Yalın VDSL hizmetine 12 ay taahhüt vererek yararlanabilirler.
 • Kampanyadan yararlanılabilmesi için kampanya talep girişi tamamlandıktan sonra gönderilecek SMS bilgilendirmesine istinaden 2 iş günü içinde tüm vergiler dahil 840 TL “Kurulum ve Aktivasyon” bedelini kredi kartı ile ödeme alınan çevrim içi (online) kanallardan ya da kredi kartı ile FÇM, EÇM, DÇM’ler, TİM’ler üzerinden ya da anlaşmalı bankalardan peşin olarak ödenmesi gerekmektedir. İlgili tutar ödendikten sonra tarafınıza SMS ile tekrar bilgilendirme yapılacak ve aktivasyon süreciniz devam edecektir. Eğer bu belirtilen “Kurulum ve Aktivasyon” bedeli zamanında ödenmezse kampanya talebiniz aktivasyon sürecinde iptal edilecektir.
 • Turkcell Superonline’dan kaynaklanan teknik sebeplerden ötürü kurulum aşamasında internet hizmetimin iptal edilmesi durumunda ya da kurulum esnasında kampanya talebini kendi isteği ile müşterinin iptal etmesi durumunda ödemiş olan 840 TL “Kurulum ve Aktivasyon” bedeli müşteriye abonelik sözleşmesindeki iade sürecine göre iade edilir.
 • Turkcell Superonline’a yeni fiber müşterisi olmam halinde “Kurulum ve Aktivasyon” bedeli dışında herhangi bir ek kurulum ya da aktivasyon ücreti ayrıca alınmaz ve kampanya iptal bedeline dâhil edilmez.
 • Kampanya kapsamında fiyatlara tüm vergiler dâhildir. Toplam Kampanyalı Fiyat içeriğinde 28 TL modem kullanım ücreti de dâhildir. Modem kullanım ücreti abonelik süresince yansıtılacaktır.
 • Modem stoklarla sınırlıdır ve Turkcell Superonline mülkiyetindedir. Hizmetin sonlandırılması halinde modem Turkcell Superonline Abone Merkez’lerine çalışır durumda ve tüm parçaları eksiksiz olarak teslim edilmelidir. Aksi durumda taahhütname de veya hizmet formunda belirtilen süreç uygulanır.
 • Turkcell Superonline’dan numara tahsisi ile telefon hizmeti alındığı takdirde, aksi Turkcell Superonline tarafından duyurulmadıkça tüm vergiler dâhil 5,07 TL minimum kullanım ücreti uygulanmaktadır.
 • Katma değerli servisler ve Turkcell Superonline telefon hizmetine ilişkin görüşme bedelleri www.superonline.net’te yer alan tarifeler üzerinden ayrıca faturalandırılacaktır.
 • Kampanya kapsamında diğer internet servis sağlayıcı karşılama faydası mevcut değildir.
 • Kampanyanın taahhüt süresinden önce sonlandırılması durumunda taahhütnameye göre hesaplanan Kampanya İptal Bedeli yansıtılır.
 • Kampanya kampanyasına gelen yeni müşteriler için faturalar yalnızca SMS yoluyla iletilecek, ayrıca posta ile iletilmeyecektir. Dileyen aboneler kampanya aktiflendikten sonra müşteri hizmetlerini arayarak veya Turkcell Superonline Abone Merkezleri üzerinden posta yolu ile fatura alma tercihini seçebilirler.
 • Kampanyadan diğer geçişe uygun yabancı müşterilere özel Yalın VDSL kampanyalarına geçiş yapılabilir.
 • Taahhüt sürenizce ilk seçtiğiniz internet paketinizin dışında kampanya içindeki diğer paketlere geçilmesi durumunda geçiş yapılan paketin yürürlükteki, Web Sitesi’nde yayınlanan güncel ücretleri geçerli olacaktır.
 • Yabancılara özel kampanyalardan yararlanan bireysel aboneler isterlerse kampanyalarını yabancı müşteriler arasında nakil ve devir yapabilirler. Bu kampanyalardaki müşteriler ürünler arası geçiş (ÜAG) işlemi de yapabilecektir. Opsiyonel olarak sunulan ALO (sabit telefon) hizmeti alan müşteriler sadece taahhütsüz sunulan ALO ve Joker dakika paketlerinden yararlanabilecekler. Yabancı müşteriler isterlerse varsa yabancılara özel süreci olan taksitli cihaz tekliflerinden ayrı kampanya ile yararlanabilecekler.
 • xDSL İnternet Hizmetini nakil ettirmeniz durumunda nakil işlemlerini takip eden faturanıza tüm vergiler dahil 420 TL tutarında yeniden kurulum ücreti yansıtılır.
 • Turkcell Superonline Müşteri Hizmetleri 0 850 533 05 31 ve saha kanallarından (FÇM, EÇM, DÇM, TİM) üzerinden başvurularla kampanyaya katılım sağlanabilir.
 • Kampanyadan yararlanabilmek için hattın xDSL teknolojisini desteklemesi gerekmektedir. Hattın kalitesi ve hizmet alınan santrale uzaklığına göre abonelik hızı değişkenlik gösterebilir. Müşteri belirtilen hıza kadar hattının desteklediği en yüksek hızı kullanacaktır. xDSL hizmeti Türk Telekomünikasyon A.Ş. altyapısı üzerinden sunulmaktadır.
 •