superonline başvuru

Superbox Tak Çalıştır Ev İnterneti Kampanyası

Şık tasarımı ve üstün teknolojisi ile fiber hızlarını yaşamanız için Superbox evinize geliyor. Başka herhangi bir sabit internet hizmetine ihtiyaç duymadan 4.5G SIM Kart’lı Superbox ile fiber hızında internet şimdi evinizde.

Turkcell Superbox Nedir? Superbox Başvurusu Nasıl Yapılır?

Turkcell Superbox, hiçbir kablo bağlantısına ihtiyaç duymadan direkt olarak baz istasyonundan internet kullanımına olanak sağlayan bir Superonline internet hizmetidir. Size verilen bir modem sayesinde Turkcell’in üstün internet hızından istediğiniz zaman istediğiniz yerde Turkcell Superbox ile faydalanabilirsiniz. Kota konusunda limitsiz ve kotalı paketlere sahip olan Turkcell Superbox, Türkiye’nin her yerinde kullanılabilir.

Turkcell Superbox Fiyatları, Turkcell Superbox Paketleri

Turkcell Superonline Superbox’la ilgili farklı paket alternatifleri bulunmaktadır. Kablosuz, istediğiniz yerden, istediğiniz zaman bağlanılabilir internet sunan Superbox’un kotalı ve limitsiz paketleri bulunur. Aşağıda Turkcell Superonline Superbox paketlerini inceleyebilir, paketlere tıklayarak başvuru oluşturabilirsiniz. En kısa sürede bu hizmetten faydalanmaya başlamak için bize hemen ulaşın.

 

Paket AdıKotaHızFiyat
Superbox 150GB 4.5G150GB4.5G650TL
Superbox 250GB 4.5G250GB4.5G750TL
Superbox 400GB 4.5G400GB4.5G900TL
Superbox Fırsat 15 Mbps İnternet*Limitsiz15 Mbps’ye Kadar1500TL